Kto, jak nie aktywna, dorosła kobieta powinien wiedzieć, że zdrowie to podstawa? W dzisiejszych czasach wiele osób zapomina lub nie ma czasu na regularne badania profilaktyczne. A przecież to one są naszą główną bronią w walce z licznymi chorobami cywilizacyjnymi! Na szczęście, dzięki pakietom medycznym takim jak „Teraz ja”, wykonanie szeregu bardzo ważnych badań jest równie łatwe, przyjemne i bezstresowe jak wizyta w spa.

W ramach tego pakietu skorzystasz z konsultacji internisty i ginekologa, wykonasz USG piersi i cytologię ginekologiczną, a także szereg innych badań laboratoryjnych. Na ich zakończenie uzyskasz informację na temat wyników i zalecenia zdrowotne na przyszłość od jednego z cenionych lekarzy współpracujących z Polmed. Co ważne, wykupując pakiet oszczędzisz aż 40% w stosunku do regularnej ceny badań! A w dodatku otrzymasz 20% zniżki na wizyty u pozostałych specjalistów w wysokiej klasy placówkach Polmed!

Wszystkie badania wykonasz w wybranej przez siebie placówce, w dogodnym dla siebie momencie. W ciągu trzech dni od opłacenia zamówienia zadzwonimy do Ciebie z propozycją terminów i zapiszemy Cię na wszystkie badania. To naprawdę takie łatwe!

Regularnie wykonywane badania profilaktyczne pozwalają cieszyć się życiem w każdym wieku. Dzięki nim znacznie wzrasta szansa na wczesne wykrycie i wyleczenie chorób cywilizacyjnych i innych dolegliwości, które spotykają kobiety.

Pakiet stanowi też świetny pomysł na prezent dla osoby, na której Ci zależy. Wykupując go możesz podarować jej lepsze samopoczucie i doskonałe zdrowie. Czy można ofiarować coś cenniejszego?

photo-1502828250233-d933701408a1
SPRAWDŹ dedykowany pakiet badań: https://www.polmed.pl/kategorie/pakiety-medyczne/badania-profilaktyczne-kobieta/